КВАРТИРНИЙ ПЕРЕЇЗД

Квартирний переїзд це завжди клопоти. Потрібно все зібрати, розсортувати, упакувати, і головне не забути, що куди було спаковане.

Професійний квартирний переїзд по Києву, Київській області з вантажниками та без. Оперативна подача транспорту, пунктуальні водії, власний автопарк. Грамотна робота гарантує якісний переїзд за один день! Ви можете зробити прорахунок по телефону, виславши попередньо фотографії для розуміння обсягу речей.

Якщо вам потрібно залишити десь речі на короткий термін або тривалий час, то наші партнери- компанія Чердак (https://4erdak.com.ua)  надасть вам сучасний сервіс для зберігання ваших речей в місті Київ.

Пропонуємо офісний, дачний і квартирний переїзд, а також складське зберігання.

Пропонуємо вам кілька простих порад для полегшення переїзду:

 1. Купіть в Епіцентрі або будь-якому іншому гіпермаркеті коробки різних розмірів, скотч і маркери, пакувальну плівку і пакети. Найоптимальніші розміри для коробок,, в які можна буде скласти посуд або дрібні предмети, це 40х50х60 см.
 2. Перекладіть всі крихкі речі повітряно-пухирчастої плівкою.
 3. Пронумеруйте коробки з усіх боків.
 4. Сфотографуйте вміст коробок і зробіть список вмісту в смартфоні.
 5. Складіть одну-дві коробки з самих необхідним: змінне взуття і одяг для всіх членів сім’ї, туалетні приналежності, аптечку та мультитул. Якщо у вас є домашні тварини, то не забудьте взяти трохи корму для них.
 6. Якщо у вас немає досвіду розбору шафи або дивана, то залиште цю справу нашим фахівцям, вони приїдуть вже з усім необхідним для демонтажу та перевезення обладнанням та інструментами.
 7. Якщо потрібно, то ми допоможемо вам з пакуванням та розпакуванням, а менеджер може скласти опису майна.

Ви також можете замовити послугу переїзду під ключ. Тоді переїзд з нашою компанією пройде зручно та швидко. Ми допоможемо організувати процес в короткі терміни і виконати всю важку роботу.

Ми допоможемо зняти люстри, штори, відключити побутову техніку та спакувати для безпечного перевезення. Розібрані деталі обгорнемо пакувальної плівкою, кути додатково забриємо подвійним шаром плівки, погрузимо ваше майно і зафіксуємо ременями. За бажанням клієнта, допоможемо зібрати меблі та розставити їх.

Для швидкої оцінки оператором обсягу робіт уточніть:

 • кількість кімнат в квартирі або метраж приміщення
 • перелік майна, яке необхідно транспортувати
 • потрібно робити демонтаж меблів
 • чи потрібен додатковий пакувальний матеріал
 • наявність вантажного ліфту у будинку
 • можливість під’їзду вантажної машини до входу

Ви переїжджаєте сьогодні? Зателефонуйте нам 097-018-3223