Швидка доставка покупок

Ви придбали меблі, будматеріали чи побутову техніку та хочете замовити доставку сьогодні, а магазин пропонуе через тиждень? Навіщо чекати?Зателефонуйте нам і ваш товар буде у вас вже сьогодні!

Замовити

Квартирний переїзд

Якщо ви шукаєте доступну транспортну компанію, якій ви можете довірити переїзд — S-cargo тут, щоб вам допомогти. Наша команда розуміє, наскільки напруженим і виснажливим може бути процес переїзду і наскільки важливо, і щоб ваші речі доставлялися безпечно і вчасно.

З того моменту, як ви зателефонуєте нам, ви помітите, що наша концентрація №1 на наших клієнтах. Ми тут для того, щоб задовольнити всі ваші потреби по переїзду, тому ваш переїзд буде максимально позбавлений від стресу.

Навіть якщо ви зіткнулися з неочікуваною складністю в останній момент, зателефонуйте нам! Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити вам комфортний переїзд.

Пакування і розпаковка

Навіть, якщо ви ви живете в маленькій квартирі, збирання речей та підготовка до переїзду потребує суттєвих зусиль. Якщо у вас закінчується час чи ви не знаєте, яка стратегія краще підходить для вирішення цієї частини процеса переїзду — зателефонуйте нашій команді!

S-cargo пропонує рішення для повного та часткового пакування, щоб полегшити ваше життя під час переїзду. Ми привеземо з собою коробки та інші пакувальні матеріали та надійно загорнемо ваші речі для вас.

Коли ми доставимо ваш ванташ, ми також можемо допомогти з розпакуванням ваших речей і розстановкою їх в необхідних місцях, щоб ви не жили тижнями в морі нерозпакованих коробок та меблів.

Офісний переїзд

Ми пропонуємо вам зробити переїзд в новий офіс швидким та зручним. Ми пакуємо, перевозимо та розставляємо меблі по місцям. Обережно і з максимальною увагою до техніки ми перевеземо ваш офіс на нове місце і вже наступного дня ваш офіс може продовжити роботу.

Замовити

Переміщення на далекі відстані

Хоча S-cargo є місцевою, Київської транспортної компанією, ми також виконуємо перевезення на великі відстані і по пересічній місцевості.

Отже, якщо ви хочете переїхати в іншу область, просто повідомте нам про це. Наші співробітники готові допомогти вам спланувати переїзд в інший регіон.

Переїзд з повним комплексом послуг

S-cargo, надає нашим клієнтам повний комплекс послуг, для успішного переїзду.

Ця послуга включає в себе упаковку, розпакування, перевезення та зберігання.

Дозвольте нашим співробітникам і вантажникам подбає про ваших речах.

Перевезення вантажу

Якщо треба просто перевести одну одиницю вантажу ми зможемо вам допомогти в цьому. Вивезти техніку або меблі на дачу, перевезти холодильник, доставити покупку з OLX, S-cargo саме те, що вам потрібно!

Замовити

Транспортування меблів

Необхідне ручне тратспортуванння меблів? Вантажники S-cargo обладнані для задоволення всіх ваших потреб в переміщенні меблів.

Кращі вантажники та упаковщики в Києві, що працюють в нашій перевізній (мувінговій) компанії, вирішать всі складнощі з транспортуванням Ваших меблів.

Ми також можемо допомогти з такими задачами, як збірка ліжок або столу.

Перевезення фортепіано

Якщо вам необхідно перевезти фортепіано на нове місце проживання, ми готові допомогти. Разом з тим, що воно досить тяжке і громіздке, піаніно – делікатний інструмент і потребує особливо уважного ставлення щоб гарантувати, що воно прибуде в пункт призначення в тому ж стані, в якому ми його прийняли.

Наш транспорт укомплектований спеціальним обладнанням для надійної фіксації та безпечного транспортування такого благородного інструменту, як фортепіано.

VIP переїзд

S-cargo VIP забезпечує найвищий стандарт в переїзді класа люкс. Послуга VIP-переїздувключає в себе повністю спланований процес, який не потребує Вашої участі.

З того моменту, як клієнт зробить запит на наш VIP-сервіс, він відразу відчує відмінність поміж VIP-сервісом та загальними послугами. Наша мета полягає в тому, щоб надати вам можливість переїзду, при якому ви не відчуєте, що ви взагалі в процесі переїзду.

S-cargo VIP складається з наступних послуг:

1.Персональний менеджер проекту – проведе вас через кожен крок процесу переїзду та буде працювати безпосередньо з вантажниками та керуванням завдання. Це гарантує, що нашому клієнту не потрібно хвилюватися через виснажливі деталі.

2.Персональна увага – Менеджер проекту буде слідкувати за всіма вашими речами та координувати особливий підхід до до всіх цінних предметів. Замовник може займатися більш важливими спарвами, доки керівник переїзду контролює процес переїзду.

3.Послуги прибирання – ми забезпечуємо будь-яке прибирання вашого нового житла, щоб ваші меблі були розкладені тільки на ідеально чистій підлозі.

4. Індивідуальна упаковка – S-cargo створить ящики для конкретних витворів мистецтва та скляних предметів, щоб ваші цінні речі отримали ту увагу і турботу, на яку вони заслуговують.

5. Служба розпаковки – в кінці переїзду – S-cargo VIP допоможе розпакувати всі предмети та прибере всі ящики та інші пакувальні матеріали, щоб вам не довелося турбуватися про це пізніше.

Про компанію

Дбайливий, професійний персонал

S-cargo – найкраща компанія як для квартирного так і для офісного переїзду. Кожен з наших співробітників добре навчений і піклується про щастя наших клієнтів. Починаючи від вантажників в нашій команді до операторів колл центру, у нас працює найкраща команда, що робить нас однією з топових компаній. Відчуйте різницю між роками служби вдосконалення індивідуального підходу для вас і вашої родини.

Своєчасна доставка

S-cargo поважає ваш час. Наші вантажники з’являються вчасно. Ми доставляємо вчасно. Ми віримо, що ми так само хороші, як наше слово. Так що, якщо ми скажемо, що ми будемо у вас вдома або в офісі, готові до переїзду у вівторок о 15:00, тоді ми будемо там.

Широкий спектр послуг

При переїзді, ви можете розраховувати на упаковку і розпаковування, прибирання та утилізацію, зберігання, столярні послуги, установку телевізора і багато іншого. Як бачите, ми трохи більше, ніж компанія з перевезення.

Ви переїжджаєте сьогодні? Зателефонуйте нам 097-018-3223